Majoross Gergely
Kedves szurkolóink, vezetőedzőnk ezt nyilatkozta a mérkőzés után
2019-12-20

HC 07 WPC Koliba DETVA-MAC Újbuda 4:3

Igazi érzelmi hullámvasútra ültettek minket a srácok ezen a meccsen, sajnos nem sikerült ezúttal pontokat szerezni, pedig nagyot harcoltak.
A mérkőzés az idén már lassan MAC védjeggyé váló gyors kapott góllal indult. Alig fél perc telt el, mikor Zuzin megszerezte a vezetést a Detvának.
Innentől viszont hamar összeszedte magát a MAC és a harmad végére át is vettük a vezetést. A nyolcadik percben CJ Stretch egyenlített, az utolsó perc pedig Sofron gólját hozta. (1-2)
A második harmadban újra gyors hazai gól az újabb egyenlítést jelentette, azonban ezúttal nem érkezett rá a gyors MAC válasz. Sőt, a mérkőzés felénél Gaspar révén újra vezetést szerzett a Gyetva. (3-2)
A harmadik játékrészben hiába mozgósított nagy erőket a Csapat, Zuzin újból bevette Halász Tamás kapuját az 55. percben. Erre alig húsz másodperc múlva válaszolt Josh Pitt, amivel életben tartotta a reményeinket, azonban hiába tettek meg mindent mieink, az egyenlítés ezúttal már nem sikerült. (4-3) Szerencsés utat kívánunk mindenkinek hazafele, holnap újult erőkkel készülünk a vasárnapi mérkőzésre.