HC’ 05 iClinic Banska Bystrica-MAC Újbuda 17:00
Majoross Gergely
Itt is vagyunk vezetőedzőnk mai meccsértékelésével
2020-02-02

HC 05 iClinic Banska Bystrica – MAC Újbuda: 4-2

A mérkőzést nem vette félvállról a háromszoros címvédő, felkészültek belőlünk rendesen, az első perctől kezdve nyomás alatt tartották a MACot.
Kevésszer jutottunk el kapura lövésig, de hiába támadta szinte végig a harmadot a Besztercebánya, nem esett gól egyik oldalon sem az első húsz percben. (0-0)
A második harmadot emberhátrányban kezdtük, de még ezt is sikerült kivédekezni, a következő kiállítás viszont már túl sok volt.
A nyolcadik perc elején Bartanus szerezte meg a mérkőzés első gólját belőle.
A mérkőzés felénél felpörögtek az események, először Josh Pitt góljával ki tudtunk egyenlíteni, majd a következő két perc két hazai gólt hozott, amivel meglógott tőlünk kicsit a szlovák csapat. (3-1)
A harmadik harmadban folytatódott a hazai mezőnyfölény, de mégis sikerült közelebb kerülünk hozzájuk CJ Stretch góljával.
Volt még hátra bő négy percünk, ki is alakítottunk két jó helyzetet, de nem sikerült gólra váltani egyiket sem, elmaradt az egyenlítő gól.
Kapuslehozatal után, fél perccel a vége előtt lőtte be Gabor a besztercebányaiak negyedik, üreskapus gólját, beállítva ezzel a végeredményt.
Szégyenkezni nincs okunk, nem adta a Csapat könnyen a bőrét ma este sem.
Jöhet egy kis pihenő hétfőtől azoknak a játékosoknak, akik nem utaznak a válogatottal.
De csak három nap, csütörtöktől újra edzés van reggel.