Majoross Gergely
A ma esti mérkőzésről itt hallgathatják meg vezetőedzőnk véleményét
2019-10-22

DVTK Jegesmedvék – MAC Újbuda: 4-1

Parázs hangulatban telt az első harmad, nem volt szükség ismerkedésre, azonnal egymásnak rontottak a csapatok.
A vezetést a hazaiak szerezték meg emberelőnyből, Galanisz lövése jutott át Bálizson és csorgott át a gólvonalon.
Nem hagytuk annyiban ezt és jött is az egyenlítés a harmad második felében. CJ Stretch került helyzetbe a kapu előtt és nem is hibázott.
Bő öt perccel a vége előtt Miskolczi ütközte le vakoldalról Nagy Krisztiánt, előbbi ezért 5 + végleges kiállítást kapott, utóbbi pedig orrtörést szenvedett.
Emberelőnyt azonban az öt perc alatt nem sokat láttunk, mert két MAC játékost is kiállítottak közben. Gól azonban egyik oldalon sem esett a kiállításokból. (1-1)
A második harmad ugyanolyan iramban zajlott mint az első.
Újabb gól a hatodik percben született, amikor a DVTK részéről Ritó volt eredményes, Részegh keresztpasszából.
Egymást követték a helyzetek és a kiállítások mindkét oldalon, Bálizs és Adorján is több bravúros védést mutatott be.
A 4-ik percen belül voltunk, mikor Vas János lőtt szép gólt leindításból, majd nem sokkal később Ross bombázta a hálóba a korongot. (4-1)
A harmadik harmadot is meghajtotta mindkét csapat, záporoztak a helyzetek mindkét kapunál. Hiába azonban a nagy lövések, több gól már nem esett, így maradt a 4-1-es miskolci győzelem.