DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda 18:00
2020-02-21
Majoross Gergely
Majoross Gergely véleményét a mai mérkőzésről az alábbi videóban tudják meghallgatni.
2020-02-21

DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda 1:3

Mint az várható volt, hatalmas iramban kezdett mindkét csapat, volt bőven dolga mindkét kapusnak.
Az első gólra nagyjából a harmad feléig kellett várni, amikor egy miskolci kiállítás után Szigeti Ákos vágott egy gyönyörű gólt a bal felső sarokba. (0:1)
Ezt követően mindkét oldalon egyre-másra dolgozták ki a helyzeteket a csapatok, de az egyetlen veszélyesebb hazai lövés csak a kapuvasunkat találta el, ahogy az emberelőny összes próbálkozását is hárította Andy Bernard.
A második harmadban sem csökkent a sebesség, szép hokit és remek helyzeteket láthattunk, amik aztán rendre elakadtak a két nagyszerű formában védő kapuson.
Végül Beachnek sikerült betalálnia a vége előtt 11 másodperccel, kiegyenlítve a hosszú sarokba lőtt pakkal 1:1-re.
Az utolsó játékrészben maradt ugyanez a sebesség és nyílt sisakos hoki, helyzetek mindkét oldalon, melyekből nem születettek találatok.
A kiállításokat sem tudta egyik fél sem gólra váltani, már lélekben felkészültünk a hosszabbításra, amikor Tomas Klempa kapura lövését hárította Rajna, de Tomi térült-fordult és a saját kipattanóját olyan sebességgel vágta vissza a kapuba, hogy követni is nehéz volt a mozdulatát.
Mindezt nagyjából 20 másodperccel a harmadik harmad vége előtt!
Ekkor a hazaiak levitték Rajna Mikit és támadásba lendültek, azonban csak a MAC kapuvasát találták el, Klempa pedig nem kegyelmezett, megszerezte a mai mérkőzésen a második gólját.
Gratulálunk a Csapatnak, megérdemelten győztek ma egy izgalmas, nagyon melós meccsen!❤️