HC1′ 05iClinic Banská Bystrica-MAC Újbuda 17:30
Majoross Gergely értékeli a mai mérkőzést
2018-12-28
Összes

Banská Bystrica – MAC Újbuda: 7-2

A mérkőzés első fele az előzetesen beharangozott erőviszonyoknak megfelelően alakult.
Az első harmadban végig irányította a játékot a hazai csapat és Asselin duplájával 2-0-ás vezetésre tettek szert.
A második harmad első felében ismét állva hagytak minket és bő öt perc alatt megduplázta előnyét a Besztercebánya. Előbb Higgs majd Sykora volt eredményes (4-0).
A tizedik perctől azonban végre a MAC pillanatai következtek, előbb Terbócs István szóló gólja által kerültünk fel az eredményjelzőre, majd Cameron Burt passzából Pápa Márton is betalált, felezve ezzel a hátrányt (4-2).
A harmadik játékrészben aztán kb. 10 perc alatt eldöntötte a mérkőzést a Besztercebánya.
Asselin mesterhármast jelentő gólját Sykora második találata követte, amivel a lényegi kérdések sajnos eldőltek (6-2).
Az utolsó percben még Faille is szerzett egy gólt a már meglévő 3 gólpassza mellé, beállítva a végeredményt (7-2). Megérdemelten nyert ma a jobb csapat.
Folytatás december 30-án, a Tüskecsarnokban, amikor az idei év utolsó meccsét fogjuk játszani a Trencsén ellen.