Idegenbeli mérkőzés vár ma a srácokra, kedves szurkolóink
2021-11-26
MAC HKB Újbuda – DVTK Jegesmedvék 14:00
2021-11-28

UNI Győri ETO HC – MAC HKB Újbuda 3-10

A ma esti mérkőzést a MAC HKB kezdte dinamikusabban, és már az első harmad félidejére kétgólos előnyre tettünk szert.
A nyolcadik perc elején Pápa Márton révén szereztük meg a vezetést, a gólpasszt Ritter Zalán és Ádám Zsolt jegyezték, majd nem sokkal a tizedik perc után Trevor Gooch adott szép passzt Schlekmannak, aki kétgólosra növelte az előnyünket.
A 15-ik perc környékén érkezett a válasz, egy győri kiugrást szabálytalanul tudtunk megállítani, Szalma Zsolt pedig büntetőből be is lőtte a hazaiak első gólját. Nem hagytuk azonban ezt annyiban, és fél perccel a harmad vége előtt Pozsgai Tamás lőtt egy hatalmas emberelőnyös gólt, visszaállítva ezzel a kétgólos különbséget. (1-3)
A második harmadban aztán folytatták a csapatok a gólgyártást. Bödök Bence révén a kilencedik percben visszajött egy gólra a hazai csapat - aki kettős emberelőnyből talált be - , majd ezt követően Mirko Djumic lőtt emberhátrányos gólt Gooch és Pozsi asszisztjából. Egy perc sem telt el, mikor kiegészült a MAC HKB és Schlekmann villant, megszerezve ezzel az ötödik gólunkat. Ekkor Ladányi Balázs időt kért, majd Sági Máté váltotta Tóthot a győriek kapujában, Madácsi pedig szépített is a tizenhetedik percben , de Jakub Izacky rá két percre visszaállította a különbséget. (3-6) A záró játékrész első percében Schlekmann mesterhármast jelentő góljával kvázi el is dőlhetett volna a mérkőzés, de nem álltak le a mieink, tovább hajtottak. Ritter Zalán hatalmas emberhátrányos bombájával folytatták a gólgyártást a srácok a nyolcadik percben, ezt követte Kreisz Brúnó találata, majd a kegyelemdöfést Molnár Bálint adta meg, aki éles szögből szerezte meg csapatunk tizedik gólját Marc Stevens és Djumic asszisztjából. (3-10)
Gratulálunk, szép volt srácok! ❤️🏒🥅
Slekinek is nagy gratula a mesterhármasához, helyesebben a 3+2 ponthoz, amit ma este szerzett! ❤️🏒🥅
Fotó: UNI Győri ETO HC