Ma játssza csapatunk az idei év utolsó mérkőzését
2021-12-30
Mi lenne ha a 2022-es esztendőt ünnepléssel kezdenénk?
2022-01-01

Újpesti TE – MAC HKB Újbuda: 3-0

Jobban kezdte az Újpest a mérkőzést, több támadást vezettek és mezőnyben is inkább az ő akaratuk érvényesült ma este.
A nyolcadik percben a vezetést is megszerezték, egy távoli lövésbe Kovács Sebestyén ért bele a kapu előtt, így a korong be is vágódott a hálóba. A játékrész második felében még voltak helyzetek mindkét oldalon, de gól már nem született. (1-0)
A második harmadban is folytatódott a hazai fölény, többet támadtak a lila-fehérek, egy rövid ideig kettős emberelőnybe is kerültek, de Bálizs Bence hatalmas bravúrokat bemutatva megállított minden lövést.
A harmad végére többször ki tudtunk támadni, nekünk is voltak emberelőnyeink, de a gólszerzés nem jött össze. (1-0)
A harmadik játékrész első felében több szép támadást is kidolgoztak a mieink, de a hazaiak jól védekeztek, majd a harmad felénél növelni is tudták az előnyüket: Kiss Patrik érkezett középen és kapott jó passzt, majd egy pontos lövéssel megszerezte csapata második gólját.
Bő öt perccel a vége előtt aztán el is dőlt a mérkőzés, egy MAC kapu előtti bulit a hazaiak szereztek meg és szinte kapásból jött is a lövés, ami utat talált a hálóba. A maradék néhány percben már nem sikerült szépítenünk, most sajnos nem jöttek a hősies gólok mint két nappal ezelőtt. (3-0)
Fotó: Jani Martin, UTE