Sport Club Csíkszereda – MAC HKB Újbuda 17:30
2021-11-21
Mai születésnaposunk a Csapat egyik alapembere!
2021-11-23

Sport Club Csíkszereda – MAC HKB Újbuda: 4-1

A mérkőzés elején még nem érződött a mieinken az erőltetett menet okozta fáradtság, nagyon jól mentek a srácok.
A nyolcadik percben Izacky visszaadta a tegnapi gólpasszt Trevor Gooch-nak, aki meg is szerezte ezzel a vezetést.
Hiába nyomtak a hazaiak, Farkas Roland bravúrosan hárított mindent az első húsz percben, nem találtak fogást rajta a hazaiak. (0-1)
A második harmadra a szeredai mezőnyfölény gólokban is megmutatkozott, hiába védekezett hősiesen a MAC HKB, a tizenegyedik percben Rokaly révén kiegyenlített a Sport Club.
A harmad végéig tartottuk a döntetlent, másfél perccel a vége előtt azonban Fodor is betalált, amivel először a meccs során vezetést szerzett a hazai csapat. (2-1) Ezt az előnyt meg is tartották, a záró játékrészre sajnos elfáradtunk fejben és több pontatlanság is megbosszulta magát.
A hetedik percben Stach lőtte a harmadik csíkszeredai gólt, majd 50:43-nál emberelőnyös helyzetben Becze is betalált.
A harmad hátralevő részében voltak még helyzetek mindkét oldalon, de az eredményben változás már nem történt. (4-1)
Farkas Rolinak járna a mai meccs legjobbja díj, amit ma a kapuban nyújtott, az parádés volt! Legalább két lövést fejjel blokkolt, de hárított vállal is nagyon veszélyes próbálkozást, a többi lövésről nem beszélve- aki nézte a ma esti mérkőzést, az minden bizonnyal egyetért velem.