Ma végre szezonkezdés!
2021-09-17
Ma a Jegesmedvék otthonában játssza Csapatunk az idei szezonbeli második mérkőzését
2021-09-19

MAC HKB Újbuda-DEAC 3-2 (hosszabbítás után)

Dinamikusan kezdték a Rozsomákok a szezonnyitó meccset, már az első percekben két helyzetet is sikerült kialakítaniuk a mieinknek.
Bár egy páros kiállítást követően átvette az irányítást a DEAC, a vezetést mégis mi szereztük meg a 12. percben, Marc Stevens bepattanó lövése révén.
A játék irányítása maradt a Debrecennél, de az eredmény nem változott már, MAC HKB vezetéssel mentek szünetre a csapatok.(1-0)
A második harmadban gyors kiállítások következtek mindkét oldalon, végül egy MAC HKB védelmi hibát kihasználva, ember hátrányból egyenlített a DEAC. Sőt, négy perc múlva Sági pókhálózta ki a felső sarkot egy szép lövéssel.
Szerencsére még a harmad vége előtt kiegyenlítettünk, egy szép kapu előtti Dansereau passzt Trevor Gooch váltott gólra. (2-2)
A harmadik harmadra még nagyobb sebességre kapcsoltak a csapatok, mindkét oldalon voltak szép támadások, még az utolsó percre is maradtak izgalmak, egy beadott korong után kellett nagyot hárítania a debreceni kapusnak, azonban rendes játékidőben nem dőlt el a mérkőzés, jöhetett a hosszabbítás.
Itt aztán sikerült dűlőre vinni a dolgot: 3 perc volt hátra, amikor Dansy lövésének a kipattanóját Molnár Bálint tette vissza szépen, megszerezve ezzel a győztes gólt! (3-2)