2021-12-03
A srácok lassan indulnak Ajkára, ahol az Acélbikákkal mérkőznek meg ma délután
2021-12-04

MAC HKB Újbuda – Brasov Wolves: 5-1

Az első harmad nagy része Rozsomák dominanciát hozott, még úgy is, hogy a játékrész elején emberhátrányba kerültünk. A harmad egyetlen góljára a 14. percig kellett várni : Tóth Gergely fülelt le egy brassói felszabadítási kísérletet, majd azzal a lendülettel be is akasztotta a korongot a kapuba. A végén egy percen át kettős emberelőnyben játszhattunk, de ezekből nem született gól. (1-0)
A második harmadban aztán gyorsan sikerült növelni az előnyt.
Az első percben Izacky középre tett korongját Trevor Gooch vágta be Tőke kapujába, majd rögtön utána Kreisz Brúnó volt eredményes.
Nyomtunk tovább, nem sokkal később Molnár Bálint is beköszönt egy szép lövéssel, amivel már tekintélyes előnyre tettünk szert.
A harmad felénél egy eladott korongból Machala tudott megindulni és a szólója végén megszerezte a vendégek szépítő gólját. Szerencsére a fiúk ettől nem torpantak meg, és szűk három perc múlva Kreisz Brúnó egy elé pattanó korongot húzott be gyönyörűen a kapu előtt. (5-1)
A záró játékrészre inkább a biztonsági játék volt jellemző, túl sokat már nem kockáztattak a csapatok, bár a MAC HKB többször került helyzetbe, Tőkének sokszor kellett nagyot védenie, azonban a másik oldalon Bálizs Bence is mindent fogott.
A meccs utolsó perceire így is állandósult a MAC HKB nyomás, de ebben a harmadban már nem változott az eredmény, maradt az 5-1-es győzelem.