2020-09-12
Tulajdonképpen ki is ez a Marton Tibor?
2020-09-17

Kangyal Balázs értékelése a tegnapi mérkőzésről

Kedves szurkolóink, van egy jó kis Kangyal Balázs féle értékelésem a tegnapi mérkőzésről.
" A tegnapi meccsben három jó dolog is volt: az első az, hogy elkezdődött a szezon, ami mindenképpen bizakodásra adhat okot az egész jégkorong társadalom számára.
A második, hogy megszereztük az első győzelmünket.
Az, hogy valaki nyerni tudjon, hogy megtanuljon nyerni, nem egy egyszerű dolog.
Ahol ennyi fiatal játékos van, ott ez egy hosszabb folyamat lesz.
A harmadik jó dolog az, amiről sokat beszéltünk: hogyan lehet a 17-18 éveseket a harminc plusszosokkal összeszoktatni, jó elegyet mixelni belőlük.
A tegnapi meccs megmutatta ennek mind a két oldalát: van rá igazán jó esély, hogy ez megtörténjen, de hogy hosszú még az út, azért azt is láttam tegnap.
Örülök annak, hogy a fiatalok gólt is lőttek, ugyanakkor annak is örülök, hogy a meghatározó játékosaink amikor kellett, amikor kicsit megtorpantunk, akkor meghúzták a szekeret.
Mindenképpen ezt várom a jövőben is.
Azért voltak olyan tíz percek, amikor az öngyilkosság gondolata foglalkoztatott...
De már ennek sincs nagy jelentősége, aminek van, az az, hogy ez a csapat megszerezte az első győzelmét és ez bőven elég volt tegnapra. Gratulálok a srácoknak!" Mi is megtesszük ezt újra, szép volt Csapat!❤️🏒🥅
Most szünnap következik, szabadnapot adtam az Instagramon is a srácoknak,🙃 de jövő héten folytatjuk azt is, ahogy az edzéseket, készülünk gőzerővel majd a DEAC elleni mérkőzésre.
Fotó: Somogyi Viktor