2020-10-18
Itt is vagyunk egy Kangyal Balázs féle meccs értékeléssel
2020-10-18

DEAC-MAC HKB Újbuda 1-5

A nagyon kemény első DEAC elleni mérkőzés után bíztunk a srácokban és reménykedtünk abban, hogy sikerül idegenben is győzedelmeskedni, de tegye fel a kezét, aki gondolta volna, hogy ilyen jól fognak alakulni a dolgok ma este!
Az első harmadban tulajdonképpen eldöntötték a meccset a mieink, hatalmas szívvel és nagyon okosan játszottak, aminek meg is lett az eredménye.
A harmadik perc elején Pozsgai kezdte meg a gólgyártást, Majoross Barna és Lőczi Árpi asszisztjából szerezte meg az első gólt, majd nem sokkal később Tornyai Matyi is eredményes volt emberelőnyből, meglőtte első Erste Liga gólját. (2-0)
A harmad utolsó öt percére is tartogattunk még két kellemetlen meglepetést házigazdáinknak: előbb a nagy formában lévő Brance Orbán vette be az ellenfél kapuját, majd Nagy Krisztián is beköszönt Hetényinek. (4-0)
A második játékrészben nem láttunk gólt egyik oldalon sem, de egy ilyen nyitó harmad után szerintem MAC HKB részről senki sem szólhat ezért egy rossz szót sem.
A harmadik harmadban aztán Kreisz Brúnó góljával még tovább növeltük az előnyünket, amire bő egy perccel később Izacky válaszolt, megszerezve ezzel vendéglátóink egyetlen találatát. (5-1)
Az eredmény ezután már nem változott, a Debrecennek meg kellett elégednie a szépítő góllal.
Magabiztos, szép MAC HKB győzelmet láthattunk.
Gratulálunk a Csapatnak, nagyot mentek, élmény volt nézni ezt a mérkőzést is!❤️🏒🥅
Bálizs Bence teljesítménye külön megsüvegelendő, majdnem megvolt zsinórban a második shutoutja, de így sincs oka panaszra, több mint 100 perc után kapott egy gólt.❤️
Szerencsés utat kívánunk hazafele, hajrá MAC HKB Újbuda!