Sok meccs vár az elkövetkezendő napokban a Csapatra…
MAC Újbuda-HK Michalovce 19:00
2019-11-18

HK Dukla Trencin – MAC Újbuda: 9-2

Kedves szurkolóink, ez a mai mérkőzés nem úgy alakult ahogy szerettük volna.
Nagy fordulatszámra kapcsolt már az elejétől mindkét csapat, a harmadik percre így négy gólt is láthattak a nézők, sajnos ebből csak egy volt a miénk. A harmincötödik másodpercben Bezuch kezdte meg a gólgyártást, a második perc végén pedig McCormack is betalált.
Erre Majoross Barnabás válaszolt azonnal a buli után, de nem örülhettünk sokáig, mivel Hlinka egy percen belül visszaállította a kétgólos különbséget. Az első harmadban már gól nem esett, volt viszont sok kiállítás és egy bunyó Terbócs István és Hlinka között. (3-1)
A második játékrész is hasonló képet mutatott, sok kiállítás - ezúttal a nagyja tőlünk - és hazai gólok.
Először Balan talált be, majd rögtön utána Hlinka szerezte meg a második gólját a meccsen. McCormack ezt elirigyelte tőle és a harmincnegyedik percben ő is duplázott, fél perc múlva pedig Alderson is gólt szerzett. Az utóbbi két gól emberelőnyből született. (7-1)
A harmadik harmadra így már csak a végeredmény volt kérdés, de a hazaiak nem lassítottak. Sadecky és Valach góljaival tovább növelték az előnyt, majd fél perccel a vége előtt Josh Pitt szépítő góljával még a MAC is beköszönt egyszer. (9-2)
Nem lesz sok ideje a mieinknek sem szomorkodni, sem pihenni, nemsokára indulnak haza Trencsénből, holnap reggel edzés, majd este 19:00-től a Michalovce csapatát fogadjuk a Tüskecsarnokban.
Ahol mi ott leszünk és szurkolunk ahogy csak bírunk, mert szeretjük a Csapatunkat. Igaz? 🏆🏒🥅