Kedves szurkolóink, megkaptuk Majoross Gergely ma esti meccs értékelését
2019-02-02
Összes

Dukla Trencín – MAC Újbuda: 8-1

Ez a ma esti mérkőzés egyáltalán nem az elképzeléseink vagy a reményeink szerint alakult, már az első harmadban nagy hátrányba került a Csapat.
A 9. percben egy védelmi hibát kihasználva Dlouhy szerzett vezetést a hazaiaknak, akik az utolsó öt percben kétszer is betaláltak még: előbb Krejci lőtt gólt, majd Varga (3-0).
Sajnos a második harmadban sem változott sokat a játék képe, továbbra is nagyon nyomott és gólerősen játszott a Trencsén.
A harmad közepe előtt két percen belül Radjenovic és Sadecky is eredményes volt, fél perccel a játékrész vége előtt pedig Rygl szerezte csapata hatodik gólját (6-0).
A harmadik játékrész újabb szlovák góllal indult, Bartovic talált be (7-0).
Az 55. perc aztán végre meghozta a MAC becsületgólját, Brance Orbán átadásából Chris Bodó szerzett emberelőnyös gólt (7-1).
Erre később még Olvecky válaszolt szintén előnyből, beállítva ezzel a 8-1-es végeredményt.
Tény, hogy eddig ez a legnagyobb vereség amiben eddig részünk volt, de akkor is menni kell tovább! Vasárnap találkozunk a Tüskecsarnokban és mindent megteszünk azért, hogy a Zsolna elleni meccs végén felrobbanjon a csarnok!

Köszönjük szépen a képeket a Trencsín csapatfotósának!