Kedves szurkolóink, itt is vagyunk Majoross Gergely meccsértékelésével.
2019-02-23MAC Újbuda – HC 07 Detva: 4-3
2019-02-24
Kedves szurkolóink, ma 17:00-tól játssza Csapatunk a 2018/2019 Tipsportliga utolsó hazai alapszakasz mérkőzését.
Hazai pályán eddig még nem sikerült legyőznünk a Detvát, a három pont itthon tartásával lehetne méltóképpen lezárni az alapszakaszt.
Tokaji Viktort kérdeztük mit vár a stáb a mai mérkőzéstől.
" Éleződik a helyzet, ami számunkra biztos az az, hogy a tizedik helyünk már biztosan megvan, bárhogyan is alakul. Viszont a Detva egy ponttal van csak előttünk és a kilencedik hely sem tűnik irreálisnak, ha azt nézzük, hogy hazai pályán ezt az alakulatot még nem sikerült legyőznünk, csak idegenben. Ezen szeretnénk a mai napon változtatni. Ami az utolsó két mérkőzés játékát illeti, nagyon tetszett amit láttunk a srácoktól, kicsit mintha érzelmileg is átfordult volna valami. Ezt szeretnénk kihasználni és magas energiaszintet hozni a mai mérkőzésen, már playoff üzemmódban, magas szinten játszani, jó és gyors döntéseket hozni. Utolsó alapszkasz mérkőzésünket játsszuk ma itthon, semmi nem lehetne jobb, mint egy hazai mérkőzésen aratott győzelem. Ez a cél ma este."
Arra biztatunk hát mindenkit, hogy a helyszínen szurkoljon kedvenceinknek, a Csapat mindent meg fog tenni azért, hogy izgalmas, szép és eredményes játékkal kápráztasson el bennünket.
Mi tegyük ugyanezt a lelátón, szurkoljuk ki a három pontot!♥️🏒🏆
#hajramac #tuskecsarnok #macujbuda #tipsortliga #wegonnawin
Fotó: Koncsár Irma