Kedves szurkolóink, támogatóink és mindenki, aki szeretne részt venni a Légy Jobb! mozgalomban.
2018-12-21
Hallgassuk meg Majoross Gergely és a DVTK vezetőedzőjének az értékelését a tegnapi mérkőzésről.
2018-12-22

DVTK Jegesmedvék – MAC Újbuda: 2-0

A ma esti mérkőzést a hazaiak kezdték dinamikusabban, de hamar fordult a kocka.
A harmad első felében a bírók mindkét oldalról szórták ki a játékosokat, de aztán kicsit lenyugodtak a kedélyek és a kezdeti feszültség.
Több szép helyzetet is kialakítottunk, betalálni azonban nem sikerült, a miskolci próbálkozásokat pedig Bálizs Bence biztosan védte.
A második harmadban változott azonban a játék képe és a Jegesmedvék átvették az irányítást. Szerencsére, hogy Brunya és a MAC védelem eszén azonban nem tudtak túljárni. A másik oldalon Vay szintén kiváló formában védett, így a döntés az utolsó harmadra maradt.
Ezt a hazai csapat még jobban megnyomta, néhány támadástól eltekintve folyamatosan nyomás alatt volt a MAC kapuja, a fiúk azonban hősiesen tartották magukat. Egészen az 58. percig, amikor is Galanisz tisztán vihette kapura a korongot, majd átjátszotta azt régi ismerősünknek, Somogyi Balázsnak, akinek már csak az üresen tátongó kapuba kellett bepofoznia a pakkot (1-0).
A végén még egy üreskapus góllal beállt a végeredmény Loiseau jóvoltából.

Köszönjük szépen a fotókat a DVTK fotósának, Szabó Krisztiánnak.