2018-08-28
41461678_1813866305376429_4242486742717825024_o
Ma este MAC Újbuda-Fehérvár AV19
2018-09-09
A hazaiak erősen tartalékos kerettel álltak ki ma este a MAC elleni edzőmérkőzésre és ez meg is látszott a két csapat közti különbségen.
Gyorsabb játékot játszottunk és mind támadásban, mind védekezésben más ütemet diktáltunk.
A mérkőzést egy gyors góllal nyitottuk, Brance Orbán húzta el a korongot az ellenfél kapusa előtt, majd helyezte a vezető gólt az üres kapuba (1-0).
Több sajnálatos sérülés is történt érsekújvári oldalon az első harmadban, ebből volt véletlen (korong az arcba) és a már említett gyorsaságbéli és fizikai felkészültségbéli különbség (szabályos ütközés utáni sérülés).
A második harmadban újabb két gólt tettünk hozzá az eddigihez.
Előbb Keegan Dansereau talált be egy szép támadás végén, majd Chris Langkow köszönt be egy mesteri támadás végső állomásaként (3-0).
A harmadik harmadban folytatódott a MAC dominancia, amit a hazaiak egyre kevésbé bírtak feldolgozni.
Tomás Klempa góljával már négygólos volt az előnyünk, majd nem sokra rá Terbócs Pistinek kellett ledobnia a kesztyűit egy jó kis bunyó miatt.
A mieinket nem zökkentette ki ez az intermezzo a ritmusukból, szinte azonnal érkezett a következő MAC gól, Jared Brown lőtte Scotty Macaulay passzából (5-0).
A meccs végéig az eredmény ezután már nem változott, nem sikerült a házigazdáinknak szépíteni.
Gratulálunk a Csapatnak a győzelemhez és gyors felépülést kívánunk a sérült játékosoknak!
Köszönjük a képeket, Alexának, Timinek és Fizel Zolinak, szerencsés utat mindenkinek hazafele!