Kedves szurkolóink! A tegnapi mérkőzésről kérdeztük Majoross Gergelyt
2018-10-15
MAC Újbuda-HK Poprad 3:2
2018-10-16
Ismét egy kemény ellenfél látogat el hozzánk, már játszottunk velük egy mérkőzést, akkor 3-1-re a Poprad győzött.
Igaz, hogy azóta mi is egyre több meccsen tudunk meglepetést okozni az ellenfeleinknek, ma sem lesz ez reméljük másképp.
Tokaji Viktort kérdeztük a mai edzés után, hogy mit vár az estétől:
" No, már itt is vagyunk egy újabb meccs délelőttjén, túl az edzésen és a meetingen. Amit Nové Zámkyban láttunk a második és harmadik harmadban, az nagyon tetszett, amivel nem voltunk feltétlenül megelégedve, az a mérkőzésbe való beleállás volt. Bízunk benne, hogy ezen sikerül ma változtatni és 3x20 percen keresztül magas energia szintet tudunk hozni újra. Hazai környezetben, így a Kontinentális Kupa előtt három pont nagyon fontos lenne, sokat adna mind a pontok számának növelését illetően, mind önbizalom terén. Képesek vagyunk arra, hogy hazai pályán ezt a Poprádot két vállra fektessük, de hangsúlyozom, ehhez az kell, hogy fegyelmezettek legyünk, ne legyenek felesleges kiállítások és magas energiaszinten hokizzunk a meccs folyamán végig. Ha mégis túlórára kerül sor, akkor azt az akadályt kihívásnak vegyük. Az azért elmondható összességében rólunk, hogy masszivak, gyorsak vagyunk, az energisaszintünk magas, ezeket a részleteket kell összerakni és odafigyelni rájuk a mai mérkőzésen. A jó hír az, hogy Kevin és Terbi is újra játékra jelentkeztek, Brunya is ott lesz a kispadon, teljes csapattal vágunk neki a mai estének."

Mi csak annyit mondunk, hogy szurkolásra nem lesz panasz, hajrá MAC!