43505739_1846718735424519_6939059183299854336_o
Itt is vagyunk Majoross Gergely véleményével a tegnap esti MAC Újbuda-HC 07 Detva meccsről
2018-10-08
43745624_1851516671611392_4716821943045586944_o
Jó reggelt, kedves szurkolóink. Itt is vagyunk Majoross Gergely véleményével a tegnapi mérkőzésről és néhány jó kis fotóval.
2018-10-12
Nagy tempójú, pörgős meccset láthattak ma a Tüskecsarnokba kilátogató nézők. Ellenfelünk egyáltalán nem volt megilletődve, jó tempóban kezdték a mérkőzést és több helyzet is kialakítottak, nem hagyták unatkozni sem a védőinket, sem Rajna Mikit. Az első gólt mégis a MAC jegyezte, Tomas Klempa volt a gólszerző, aki egy precízen középre tett Dansereau koronggal avatta fel a HK Orange kapusát a nyolcadik percben. Ha már ilyen szép volt az első gól, vágott egy másodikat is Tomas a 16-ik percben, amikor egy közeli Jared Brown passzból megszerezte a 2:0-ás vezetést. Ez nem szegte a vendégeink kedvét, hajtottak tovább, de az újabb gólszerző mégis Csapatkapitányunk lett, aki kevéssel a harmad vége előtt lőtte be a harmadik gólunkat. A második harmadban egy fokozattal feljebb kapcsoltunk, nem is kellett sokáig várni Jared Brown találatára, elhúztunk 4-0ra az elején. A szépítő gólra egészen a 33-ik percig kellett várni, amikor Ján Nahalka elhozta a bulit és kíméletlenül be is lőtte a pakkot. A harmadik harmadban mindkét félnek voltak helyzetei, mégsem történt sokáig semmi, egészen az utolsó két percig, mikor egy jól sikerült akció végén Brance Orbán megszerezte az ötödik gólunkat. Alig fél perccel a vége előtt lőtte be a HK Orange második gólját Fafrák, így 5:2-vel végződött a ma esti találkozó. Örülünk a győzelmünknek és gratulálunk a Csapatnak!Egészen holnapig, amikor is a DVTK Jegesmedvékkel mérkőzünk meg Miskolcon. Aki teheti az biztassa a helyszínen a srácokat, megérdemlik!