2017-11-24
mac1125
Ma sem pihentünk…VIDEÓ
2017-11-25
Éppen ilyen meccsben reménykedtünk, mint amit kaptunk is ma a Csapattól. Magabiztos és jó játék, fegyelmezettség, sima győzelem.
MAC helyzetekkel indult a mérkőzés, majd így is folytatódott. Sok lehetőséget puskáztunk el, mire megtört a jég. Alig öt perc volt hátra, mikor Jesse Dudás kapta meg a korongot a kék vonalnál, meghúzott egy gyönyörű, higgadt cselt a becsúszó védő előtt, majd mértani pontossággal helyezte a korongot a kapuba (1-0). A második harmad egy nagy Arany Gergely védéssel indult, onnantól viszont folytatódott az előző játékrészben látott játék, csak most gyümölcsözőbben profitáltunk a lehetőségekből.
Kereken egy perc telt el, mikor Garát Zsombor üresen találta magát a kapuval szemben és habozás nélkül bevarrta a második gólunkat (2-0).
Nem sokkal követte a másodikat a harmadik is, Bodó szépen tartotta meg a pakkot, majd belenyúltak a passzába, azonban pont nekünk szerencsésen csorgott középre a játékszer, Somogyi pedig szépen a helyére tette (3-0). Ennél a gólnál Klempa már a harmadik gólpasszát jegyezhette a meccsen.
A harmad fele sem telt el, mikor Brance Orbán egy középre visszacsorgó korongból lőtt gyönyörű gólt (4-0).
A harmad második felében kicsit fegyelmezetlenné vált a játékunk, több büntetést is összeszedtünk. Az egyik emberelőnyt gólra is váltották a Titánok, a bírók azonban videózás után érvénytelennek ítélték a találatot.
A harmadik harmad kevesebb izgalmat hozott. Tartottuk az előnyt, de próbáltunk nem ráülni az eredményre.
Két és fél perccel a vége előtt egy fehérvári leindításból mégis szépítő gól született. A középre adott passzt Kocsis lőtte rá, Arany Geri pedig hiába ért bele, a korong valahogy átcsorgott rajta és átment a vonalon (4-1).
Ez feltüzelte a Fehérvárt, a lefújásig rohamoztak, de a védelem és Arany állták a sarat. A vége maradt 4-1, szép győzelem volt!