6-1-re nyert a Mac Budapest ma este az eddig veretlen FTC ellen! – VIDEÓ
2017-09-22
mac-video-09-25
Ma este a brassói farkasokkal mérjük össze az erőnket – VIDEÓ
2017-09-25
A mai este folyamán azt a Ferencvárost fogadtuk, aki ezidáig négyből négy meccset nyerve hibátlanul vezette a tabellát, adott volt tehát a feladat, hogy az újpesti - bravúros, idegenbeli - győzelem után a listavezetőt is legyőzzük. Jó iramban kezdődött a mérkőzés, mindkét csapat kellő fókusszal lépett jégre, ám már a második perc legelején Jared Brown révén megszereztük a vezetést emberelőnyből, a gólpasszt csapatkapitányunk, Pozsgai Tamás jegyezte. A gyors gól mit sem változtatott Csapatunk hozzáállásán, továbbra is mi domináltuk a mérkőzést. A nyolcadik percben azonban a semmiből egyenlített a Ferencváros: egy vedőharmadban lefülelt passzt Dubek váltott gólra. Mi nyomtunk, a zöld-fehérek pedig kontrákra építve veszélyeztettek, végül 1-1-es állással vonultak az öltözőbe a csapatok a játékrész végét követően. A második harmadban ismét hamar magunkhoz ragadtuk a vezetést, Terbócs Pisti talált be Brance Orban passzából, majd Somogyi Balázs vágta be a következő korongot Sevela hálójába és ezzel ismét felcsendülhetett a már jól ismert “Mi vagyunk itt” kezdetű Fish! sláger. Az első gólt jegyző Jared Brownt idő előtt zuhanyozni küldték a játékvezetők, majd Molnár Dávid került a büntetőpadra, így jó két percig kettős emberhátrányban voltunk kénytelenek helyt állni. Bálizs Bence és beton szilárdságú védelmünk azonban abszolválta a feladatot, mi több, a kiállítások lejárta után - közvetlenül - Tóth Ricsi szerezte meg negyedik találatunkat, háromra gólra növelve ezzel előnyünket. A záró felvonás igazi Pozsgai-gálát hozott: előbb a 47., majd az 50. percben volt eredményes, így csapatkapitányunk 2+1-es mutatóval zárta a rangadót. Jó iramú, fölényes győzelemmel és meggyőző játékkal a végeredmény tehát: 6:1, folytatás Hétfőn - a ma este folyamán Bécsben meglepő vereséget szenvedő - Corona Brassó ellen!

Szép volt Fiúk, nagyon büszkék vagyunk Rátok!