2018-02-22
mac022302
Tegnap így teljesített a Csapat
2018-02-23
Nagyon hamar megadtuk az alaphangját a mérkőzésnek. Az első komoly helyzet még kimaradt, de két perc sem telt el, mikor Scott Macaulay kapott szép passzt a kék vonalnál és mivel a vendégek rossz ütemben cseréltek, egyedül vihette kapura a korongot. Egy hidegvérű csel után elvitte a kapus mellett, majd belőtte a vezető gólunkat (1-0).
A harmadot végig irányítottuk, Bálizs Bencének kevés dolga akadt az első 20 percben.
A játékrész második felében aztán beindult a MAC henger: 5 percen belül két belenyúlós gólt is ütöttünk. Előbb Pozsgai, majd Jared Brown nyúlt bele jó érzékkel egy-egy lövésbe (3-0). Utóbbi emberelőnyös gól volt.
Két perccel a vége előtt Kovács Bronson váltotta gólra Keresztury Erik passzát, négygólosra növelve az előnyünket (4-0).
Az első harmad után Arany Geri váltotta Brunyát a kapuban. A Fradi sokkal fizikaibb, agresszívebb hokit játszott, ez a harmad első felében kiállítások formájában mutatkozott meg inkább.
Gól azonban nem született, ellenben egy Cunningham - Huszár bunyó összejött. A harmad végére ismét a MACé lett a momentum, de az eredmény nem változott. A harmadik harmad kiegyenlítettebb játékot hozott. Az elején Preston Shupe emberelőnyből szépített közelről, amire két percen belül jött a MAC válasza egy hatalmas Pozsgai bomba formájában (5-1).
Ezután lassabb ütemben csordogált a mérkőzés, helyzetek voltak és még pár kiállítás is akadt, de a vége maradt 5-1, azaz négygólos MAC diadal.
Még 11 ilyen meccset szeretnénk nagy szerényen kérni a Csapattól! :)